Interne begeleiding

Leerlingbegeleiding

Voor alle vragen van psychische, sociale en relationele aard
telefoon: 03 491 87 18

Elisabeth Willems - elisabeth.willems@sgclier.be
Kristel Absillis - kristel.absillis@sgclier.be
Ingrid Bertrand - ingrid.bertrand@sgclier.be

Studiebegeleiding, leerstoornissen en hoogbegaafdheid

Voor alle vragen i.v.m. studeren, leerstoornissen en hoogbegaafdheid, ...
telefoon: 03 491 87 16

Stef De koninck - stef.de.koninck@sgclier.be - Studiebegeleiding, leerstoornissen
Els Mampaey - els.mampaey@sgclier.be - Studiebegeleiding
Evi Verdickt - evi.verdickt@sgclier.be - Studiebegeleiding

Leerlingencoach

Een probleem van 'samenleven' in de school
telefoon: 03 491 87 07

Koen Verbeeck - koen.verbeeck@sgclier.be
Tom Haest - tom.haest@sgclier.be